امروز میخوام براتون اپلیکیشنی معرفی کنم که واقعا خیلی برای خودم جذاب بود و به دردم خورد!

مخصوصا اگه شما هم مثل من آدم استرسی هستین حتما این اپو داشته باشین.

────♡────

تو این اپلیکشین انواع و اقسام صداها هست مثل:

صدای جنگل، صدای نسیم ملایم، صدای آبشار، صدای قطار، صدای کافه، صدای شهر، صدای نرم ماشین لباس شویی( من دیدم بعضیا که با صداهای خیلی عجیبی آرامش میگیرن)، ملودی مدیتیشن، صدای بارون با ریتم های متفاوت، صدای برکه، صدای کهکشان و کلی صداهای فوق العاااااده قشنگ دیگه.

────♡────

نکته جالبی که هست اینه که تو قسمت mixed شما می تونید صداها رو ادیت کنید و مثلا به صدای کافه یه صدای بارون یا آواز گنجشک ها رو به صدای طبیعت اضافه کنین؛ من خودم یه بار صدای کافه رو با بارون صدای قورباغه و جغد و گنجشک و شهر و ملودی و. رو با هم ترکیب کردم بلبشویی شده بود خیلی جالب بود!یا اینکه کمکو زیاد بودن هر و صدا به دلخواه خودتون تغییر بدین مثلا اگه میخوابن صدای آبشار زیاد نسبت به صدای بارون زیاد باشه میتونین خودتون تغییرش بدین.

────♡────

یا میتونید از قسمت sounds صداهای انتخابی رو گوش کنین مثلا فقط صدای بارون بی هیچ صدای دیگه ای یا فقط صدای آبشار یا طبیعت یا ملودی تمرکز و .

────♡────

میتونین یه ساعتی از شب رو مشخص کنین  که دقیقا تو اون ساعت ملودی مورد علاقه تون خودکار پخش بشه و بهتون بگه که وقت استراحت کردن و خوابه☺ آهان اینم بگه که تایم ملودی ها رو به دلخواه خودتون میتونین تنظیم کنین که مثلا وقتی شما خوابتون برد بعد یه ربع یا سی دقیقه یا یه ساعت و فکر کنم نداکثر تا سه یا دو ساعت ملودی تموم خودکار تموم بشه!

خلاصه اینکه خیلی به آرامش و تمرکزتون کمک میکنه و به نظرم همه باید این اپو داشته باشن!

────♡────

پ.ن: این برای اندرویده!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها